عضو سازمان بسیج حقوق‌دانان در سنندج: با دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی برخورد شود.

عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق‌دانان کشور با اشاره به اینکه بسیج تحقق مردم سالاری دینی است، گفت: از حقوق‌های نجومی بیزاریم و باید در این زمینه برخورد شود و کسانی که حقوق‌های نجومی و فردی که حقوق ۵۷ میلیونی را دریافت کرده است.

به گزارش سازمان بسیج حقوقدانان استان کردستان، مسعود اخوان فرد در همایش بررسی حقوقی مبارزه با مفاسد اقتصادی و اشرافی با رویکرد مبارزه هوشمندانه با تهاجم فرهنگی و تقویت مبانی اسلامی که با حضور مسئولان استان در سالن دادگستری استان کردستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای بسیج و مدافعان حرم اظهار داشت: استان کردستان حاوی ارزش‌های زیادی است که در دوران دفاع مقدس خون زیادی را تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

وی گفت: بسیج لشکر مخلص خدا و مدرسه عشق و نیروی کارآمد برای حضور در همه میدان‌ها و همه عرصه‌ها است.

عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق‌دانان کشور تصریح کرد: موضوع حضور بسیج آنقدر مهم است که مشکل دو کشور عراق و سوریه را بسیج و روحیه بسیجی حل می‌کند و بسیج یعنی حضور بهترین و بانشاط‌ترین و با ایمان‌ترین نیروهای ارزشی که در میدان‌هایی برای منافع علمی و اهداف بالا کشور حضور دارند.

در فتنه ۸۸ خیلی‌ها دچار اشتباه شدند

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: یکی از نکاتی که همیشه رهبر معظم انقلاب به آن تاکید دارند موضوع بصیرت افزایی است و شاید اگر قبل از فتنه ۸۸ می‌گفتند که بحث بصیرت افزایی نیاز است به برخی افراد برمی‌خورد اما دیدیم که در آن میدان خیلی‌ها دچار اشتباه و در میدان دشمن بازی کردند که باید هوشیار باشیم در این عرصه خطا نکنیم و غافل نشویم.

اخوان فرد افزود: در بحث مبارزه با اشرافی گری و فساد شناساندن زمینه‌های نفوذ خیلی مهم است که مقام معظم رهبری نیز به آن تاکید دارند.

وی اظهار کرد: مهار جمهوری اسلامی، تغییر رفتار، تلاش برای تضعیف اقتصاد ملی ایران، ایجاد نارضایتی عمومی، انتقال فشار به معیشت جامعه، تاثیرگذاری بر افکار عمومی جامعه و عادی کردن موضوع اشرافی گری، تلاش برای مهار ایران در منطقه، ایجاد اشتباه محاسباتی در مسئولین، نخبگان و مردم، وعده‌های دروغ دادن، خیال پردازی، زیبا جلوه دادن حرکت دشمن، شایعه سازی و ایجاد غفلت‌های امدادی از نقشه‌های شوم دشمن برای کشور ایران اسلامی است.

عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق‌دانان کشور با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ دین و استقلال ما تحت‌الشعاع قرار می‌گرفت گفت: راهکار مبارزه با نقشه‌های شوم دشمن بازگشت به منطق بسیجی، روحیه بسیجی و روش بسیجی است.

با دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی برخورد شود

وی گفت: از حقوق‌های نجومی بیزاریم و باید در این زمینه برخورد شود و کسانی که حقوق‌های نجومی و فردی که حقوق ۵۷ میلیونی را دریافت کرده است نباید فکر کند که فقط خیانت را انجام داده بلکه باید بداند باعث خدشه دار شدن اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی هم شده است.

مواظب باشیم اصل وحدت خدشه دار نشود

عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق‌دانان کشور با اشاره به اینکه روحیه بسیجی خستگی ناپذیر است تصریح کرد: باید در این عرصه از روش‌های میانبر استفاده و وحدت آحاد جامعه را حفظ کنیم و هر کاری که انجام می‌دهیم مواظب باشیم اصل وحدت خدشه دار نشود.

وی گفت: بسیج صرفاً یک حرکت احساسی نیست و بسیج متکی به دانستن، فهمیدن و بصیرت افزایی است و در تمامی عرصه‌ها حضور دارد.

اخوان فرد با بیان اینکه بسیج لشکر انقلاب است، افزود: بسیج جناحی نیست و هیچ‌وقت سیاسی عمل نکرده و کاری به این جناح و آن جناح ندارد چون جناح‌های سیاسی می‌آیند و می‌روند و بسیج سیاست را می‌فهمد اما سیاسی بازی نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه بسیج تحقق مردم سالاری دینی است، اظهار کرد: مردم سالاری دینی یعنی اینکه اقشار عمومی ملت و متدین این ملت در مسیر پیاده سازی حرف‌های نظام حضور دارند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.