برگزاری جلسه شورای قضایی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان کردستان، جلسه اعضای شورای قضایی استان کردستان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر شهریاری معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان کردستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان کردستان، جلسه اعضای شورای قضایی استان کردستان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر شهریاری معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و  رئیس کل دادگستری استان کردستان برگزار گردید.

در این جلسه رئیس کل دادگستری استان کردستان اظهار داشت: استان کردستان یکی از استان های دارای سابقه درخشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است و دین خویش را نظام و مقام رهبری اداء کرده است و مردم استان نیز با حضور در راهپیمایی ها و در دفاع از انقلاب همواره پیش گام بوده و دولتهای مختلف همواره تلاش های خوبی در جهت اعتلای منطقه برای رفع معضلات آن انجام داده اند.

گروسی گفت: یکی از بخش های مهمی که امروز در قوه قضائیه افتخار خدمت دارد حوزه فناوری و اطلاعات است که دادگستری استان کردستان نیز از این موهبت استفاده کرده و دادگستری اگر بر اساس روال قدیم اداره می شد، حجم عظیمی از نیروهای انسانی نیاز داشتیم و این حوزه منشاء تحولات بزرگی در قوه قضائیه بوده و آئینه عملکرد قوه قضائیه است و مخصوصاً با ابلاغ الکترونیکی تحول بزرگی در ابلاغ ایجاد می کند و اجرایی شدن ابلاغ الکترونیکی و ایجاد دفاتر خدمات قضایی الکترونیکی است که موجب می شود میزان مواجهه کارمندان و قضات با مردم کم شود و سرعت در رسیدگی بالا برود.

رئیس کل دادگستری استان کردستان تصریح کرد: ما یکی از فعال ترین و کارآمدترین شورای قضایی در کشور را داریم که هماهنگی و همدلی خاصی بین اعضای آن در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه وجود دارد و همه با تلاش در حال خدمت به مردم استان می باشند.

در پایان رئیس کل دادگستری استان کردستان در خصوص مهمترین اقدامات انجام شده توسط شورای قضایی استان توضیحات مبسوطی را ارائه کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.