بیانیه کانون بسیج حقوق دانان شهرستان قروه به مناسبت هفته قوه قضائیه

شایسته است همه‌ساله، سالروز شهدای هفتم تیر را گرامی داشته و هفته قوه قضائیه را به محضر مجموعه متعهد و خدوم این قوه، که در برقراری عدل و قسط تلاش می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَیِّنَاتِ وَأَنزَلْنَا مَعَهُمُ الْکِتَابَ وَالْمِیزَانَ لِیَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ

 

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آغاز بر پایه ارزشهای الهی و اسلامی شکل گرفته است و هدف خویش را رسیدن به جامعه مبتنی بر عدالت و برابری قرار داده است. قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری و حراست از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودها و منویات امامین انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) به عنوان رکن اساسی نظام اسلامی، و بر اساس اصل ۱۵۶ قانون اساسی مسئولیت خطیر و حساسی در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی ملت شریف ایران و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است.

 

هفته قوه قضائیه گرامیداشت حادثه تلخ و خونین شهادت مجتهد متفکر، سیاستمدار لایق و نظریه پرداز حقوق اسلامی شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای انقلاب اسلامی، بی شک سرآغاز رویشی دوباره در جان انقلاب اسلامی است چرا که خون شهید، تداوم بقای یک آرمان را رقم می زند.

 

قوه قضائیه در امتداد آرمان، تفکر و اندیشه های بلند آیت الله بهشتی (ره) درتحقق همه جانبه عدالت اسلامی در عینیت جامعه، بامدیریت هوشمند و دانش محور، منابع انسانی مومن، متعهد و کارآمد و ساختار تحول گرا توانسته است به پیشرفت های ممتازی در این مسیر مبارک نائل آمده و با پشتوانه های غنی علمی و عملی خود، نوید بخش پایداری عنصرعدالت درسطح کشور گردد.

 

لذا شایسته است همه‌ساله، سالروز شهادت این عزیزان را گرامی داشته و هفته قوه قضائیه را به محضر مجموعه متعهد وخدوم این قوه، که در برقراری عدل و قسط تلاش می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نمود.

 

مجددا ضمن تبریک هفته قوه قضاییه؛‌ اعضای کانون بسیج حقوقدانان شهرستان قروه که خود را مدیون و متعهد به نظام اسلامی می دانند، جهت حفظ اقتدار و ارتقاء شان و منزلت امر قضاء‌ و محقق شدن عدالت، در راستای حفظ و حراست از دستاوردها و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و حفظ حقوق مردم،‌ همواره خود را موظف به حمایت و آماده هرگونه همکاری و تعامل با دستگاه محترم قضایی می باشد. «و العاقبه للمتقین»

 

کانون بسیج حقوق دانان شهرستان قروه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.