بیانیه کانون بسیج حقوق دانان شهرستان قروه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

کانون بسیج حقوق دانان شهرستان قروه؛ هفته حقوق بشر آمریکایی را فرصت مغتنمی برای بازنمایی جنایات دولت تروریست‌ پرور آمریکا چه علیه ملت های مسلمان و چه بر علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران می داند

بسم الله الرحمن الرحیم

در آموزه ­های دینی اسلام،کرامت انسانی و حفظ حقوق انسانها در راس اعتقادات قرار دارد وعلاوه بر آن به رعایت حقوق سایر مخلوقات نیز تاکید داشته و دارد. جمهوری اسلامی ایران، قریب به چهل سال است به بهانه های مختلف از سوی آمریکای جنایتکار متهم به نقض حقوق بشر شده؛ که خود قربانی تروریسم مورد حمایت این دولت جنایت پیشه بوده و در این راستا بیش از هفده هزار شهید ترور را تقدیم نموده است. امروزه متاسفانه مفهوم حقوق بشر از جانب قدرت های بزرگ و هم­پیمانان آنها به طور انحصارطلبانه و یکجانبه تفسیر و بصورت ابزاری استفاده می‌گردد و ایالات متحده آمریکا نیز تاکنون با اقدامات ضد حقوق بشر خود نشان داده است که به هیچ یک از موازین بین المللی در قبال حقوق بشر پایبند نیست.

 

ملت بزرگ ایران، هیچگاه نمایشگاه جنایات­هایی که تحت فرمان آمریکا و مزدورانش رقم خورده را فراموش نکرده و نخواهد کرد : ترور نافرجام مقام معظم رهبری - انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و یاران انقلاب - حمله موشکی ناو هواپیمابر آمریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی - حمله شیمیایی صدام به مردم مظلوم سردشت - شهادت حدود ۱۷ هزار تن دیگر در اقدامات کور تروریستی منافقین.

 

بی شک روح هر انسانی که ذره‌ای از انسانیت بو برده و طعم زندگی در آرامش و امنیت را چشیده است از شنیدن جنایاتی که امروز در یمن و حوادث غزه رخ داده است مکدّر و آزرده خاطر می‌شود.

اما سوال اینجاست که چطور با همه اینها هنوز تجاوز به یمن و غزه  ادامه دارد و بزرگترین متجاوزان و ناقضان حقوق بشر  پاسخگو نیستند و عزمی جزم نمی‌شود تا جلوی این شیطان صفتان و شمر های زمانه را بگیرند؟ چرا جامعه جهانی در قبال کشتار و ویرانی و تخریب و آوارگی میلیون ها انسان در سوریه، سکوت می کند؟ چرا آمریکا با گذشت ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با عناوین مختلف و دخالتهای مزورانه به دنبال ایجاد چالش در منطقه می باشد؟ که پاسخ همهِ این ها را ملت ایران با تبعیت از ولایت مطلقه ی فقیه با سیلی های محکمی در طول عمر ۴۰ ساله خود داده است و خواهد داد.

 

کانون بسیج حقوقدانان شهرستان قروه؛ هفته حقوق بشر آمریکایی را فرصت مغتنمی برای بازنمایی جنایات دولت تروریست‌ پرور آمریکا چه علیه ملت های مسلمان و چه بر علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران می داند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر تیرماه دهه ۶۰، که سند رسوایی مدعیان حقوق بشر به شمار رفته و نشان می‌دهد که سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی حقوق بشری چگونه در برابر جنایات بی ‌شمار شبکه استکبار و صهیونیسم بین‌المللی و مظهر آن آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی تروریست ‌پرور، سکوتی ننگین و خفت ‌بار را اختیار کرده ‌اند، را افشا نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.